Obrázek nenalezen
Úvodní strana

Velikonoční jarmark 2023

Velikonoční jarmark

Město Frýdlant vás srdečně zve na Velikonoční jarmark! 

Tým odboru kultury města Frýdlant ve spolupráci s Turistickým informačním centrem Frýdlant a městskou knihovnou si pro vás připravili Velikonoční jarmark 2023. 


Na náměstí budou umístěny stánky s velikonoční tematikou jako například: šperky, košíky, patchwork, keramika, výrobky z vrbového proutí, ručně šité věci, bižuterie a mnoho dalšího. Také zde najdete občerstvení a velikonoční pochutiny. 

V prostorách radnice bude pro děti připravena dobrodružná velikonoční cesta, kdy budou muset projít stanoviště, na kterých za splnění úkolu dostanou razítko. V cíli potom předloží vyplněnou razítkovací kartičku a dostanou drobnou odměnu za splnění všech úkolů. Celkem bude 5 stanovišť, dvě bonusové, které splnit můžou, ale nejsou zahrnuté v kartičce. Máme také připravenou velikonoční pohádku o beránkovi Tondovi a zajdovi Ferdovi, kterou si budou moci přečíst až doma. 


Dalším bonusem budou výtvarné dílničky. Jednu naleznete v informačním centru, kde si budete moci udělat svojí kraslici. Ostatní budou umístěné ve výstavní síni radnice. Bude zde například obří velikonoční vejce, na které nám můžete na památku něco namalovat! Chcete vědět, co tam bude dál? Přijďte a uvidíte na vlastní oči. Těšíme se na vás! Váš tým TIC Frýdlant

Vytvořeno 24.3.2023 10:00:33 | přečteno 313x | jana.mrnavkova