Obrázek nenalezen
Úvodní strana

Vánoční koncert 2022

FB header VMO 2022

Město Frýdlant Vás srdečně zve do frýdlantského kina na Vánoční koncert 2022 orchestru Václava Marka, vystoupí také Daniela Šinkorová a Milan Marek. V celém článku si můžete pustit ukázku!

Václav Marek Orchestra je excelentní taneční orchestr hrající k tanci i poslechu tu nejlepší hudbu nejen z minulého století. Je složen z respektovaných profesionálních muzikantů zaručujících vysokou uměleckou úroveň hudební produkce.


Univerzální nejen délkou a typem produkce, speciálním přáním v nabídce repertoáru, ale i nejrůznějšími přizvanými účinkujícími, speciálními hosty a předními interprety.
V repertoáru má vedle domácích šlágrů i celosvětově známé a osvědčené evergreeny interpretující v originálním znění i verzi české.
Vystoupení na společenských akcích různého druhu, koncertech, reprezentačních plesech, městských slavnostech, firemních akcích i společenských událostech komornějšího charakteru.

Speciální nabídkou orchestru jsou Vánoční koncerty s vánočními písněmi a koledami. A s tím přijedou i k nám do Frýdlantu! V ceně 350,-/300,-Kč je welcome drink, který dostanete hned při vstupu do vestibulu kina. Místa jsou volná jak do přízemí, tak i na balkon. Frýdlantské kino dlouho nehostilo takový orchestr a věříme, že pro zaměstnance, ale i vás hosty našeho kina to bude nezapomenutelný zážitek.

Vstupenky zakoupíte online na portálu www.evstupenka.cz, na všech prodejních místech e-vstupenky včetně pokladny kina a Turistického informačního centra Frýdlant, které se nachází v budově frýdlantské radnice. 


Plakát


Václav Marek

Václav Marek s orchestrem

Václav Marek s orchestrem

 
Václav Marek s orchestrem

Václav Marek s orchestrem

 
Václav Marek s orchestrem

Václav Marek s orchestrem

 
Václav Marek s orchestrem

Václav Marek s orchestrem

 
 
Vytvořeno 22.11.2022 10:29:38 - aktualizováno 22.11.2022 10:51:13 | přečteno 621x | jana.mrnavkova